پی وی سی

جعبه کلید و پریز برق

قوطی کلید و پریز
جعبه کلید برق

جعبه کلید برق

آریا پلیمر سمنان تولید کننده اصلی انواع جعبه کلید برق یا همان قوطی کلید برق با کیفیت درجه یک در خدمت شماست  . ما نه نمایندگی و نه پخش کننده ایم . در واقع ما  کارخانه  اصلی تولید قوطی کلید  و پریز برق هستیم . خرید عمده شما از ما بهترین قیمت را به همراه خواهد داشت . اگر دنبال خرید  عمده و مطمئن  قوطی کلید  و پریز هستید اما کارخانه اصلی را پیدا نمیکنید آریا پلیمر سمنان در دو قدمی شماست . آدرس کارخانه  ما تهران و شماره های تماس در انتهای  همین برگه درج شده است . کیفیت برتر قوطی برق نسوز و انواع جعبه کلیدهای پی وی سی pvc  را با ما تجربه کنید .و

دلیل استفاده از قوطی کلید پریز

از وسیله های مهم در سیم کشی ساختمان قوطی کلید بوده که در تعبیه و نصب پریز نقش مهمی دارد کلید و پریز ها از لحاظ ابعاد و ظاهر فنی در کشورهای مختلف دنیا با یکدیگر متفاوت می باشند این تفاوت ها در اصل استانداردهای مختلف کلید و پریز در دنیاست که این ابزار را از یکدیگرمتمایز می کند دلیل استفاده از قوطی کلید پریز این است که نقاط ابتدایی و انتهایی همه سیم های برق در درون ساختمان در درون کلید یا پریز بوده و برای اینکه سیم ها از گرد و غبار یا سیمان  مصون بمانند از این ابزار استفاده می کنند . آریا پلیمر سمنان تولید کننده اصلی لوله پی وی سی و اتصالات و جعبه های کلید پریز برق  میباشد . جهت خرید از تولیدی ما با شماره های تماس سایت در ارتباط باشید و یا با ما بمانید با : 

  • انواع قوطی کلید پریز
  • دلیل استفاده از قوطی کلید پریز چیست ؟
  • راهنمای انتخاب بهترین قوطی کلید پریز
خرید مستقیم لوله خرطومی از تولیدی
قوطی کلید و پریز

قوطی کلید عمق دار تولید آریا پلیمر

انواع قوطی کلید پریز

گفیت که از مهمترین دلیل استفاده از قوطی کلید پریز این است که به علت اینکه ابتدا و انتهای سیم های برق ساختمان درون این ابزار بوده سیم ها را از آسیب ناشی از گرد و غبار و سیمان حفظ می کند .

قوطی های کلیدهای قدیمی یا شاپوری :

این نوع ساخته شده از مواد درجه یک یا دو هستند جنس آنها پی وی سی بوده و بسیار مستحکم هستند ظاهر انها مربعی شکل همراه با چهار خروجی لوله ای است این نوع مناسب کادر گروهی نبوده و تنها به صورت تکی یا چند قوطی مجزا استفاده می شوند .

قوطی کلیدهای کناف :

این نوع انتهای گردی دارد و برای نصب دیوارهای پیش ساخته یا کناف کاربرد دارد .

قوطی کلیدهای گالوانیزه :

یکی از پر استفاده ترین قوطی کلیدهای برق نوع گالوانیزه یا فلزی است و وقتی گفته می شود توکار یعنی درون دیوار تعبیه می شود و رشته سیم ها و دیگر اجزا درون انها جای میگیرند این نوع عمر بالایی داشته و در برابر رطوبت , ضربه یا افزایش شدت جریان برق امنیت دارد .

خرید عمده لوله برق پی وی سی pvc

دلیل استفاده از قوطی کلید پریز چیست ؟

دلیل استفاده از قوطی کلید پریز تنها جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و مصالح ساختمانی به سیم ها و اجزای به کاررفته در دیوارها نیست ؛ استفاده از این ابزار موجب نظم بخشیدن به برق کشی و ارتقابخشیدن به کیفیت سیم کشی شده ؛ محافظت از سیم ها در برابر گرم شدن و سرد شدن دمای دیوار و عدم فشار به سیم ها شدههمچنین اینکه این ابزار بهترین انتخاب برای کیفیت و دوام برق کشی ساختمان می باشد یعنی اینکه هنگان کشیدن سیم از پریز به راحتی از دیوار جدا نمی شوند .

راهنمای انتخاب بهترین قوطی کلید پریز

  • بدنه مقاوم داشته باشد تا پس از نصب دچار شکستگی یا فرسودگی نشود .
  • از مواد با کیفیت تولید شده باشد زیرا برخی از مواد بازیافتی تولید می شوند و کیفیت پایین دارند .
  • انعطاف پذیر باشد .
  • در صورت داشتن گچ گیر با برامدگی ها بر روی سطح بیرونی عملکرد بهتری دارد .
  • در صورتی که محل ورود و خرج سیم برق به درون قوطی کلید پریز دارای درب پوش محافظ باشد هنگام نصب قوطی با گچ ورودی محصول مسدود نمی شود .

نحوه نصب قوطی کلید پریز

 ؛ در رابطه با قوطی گذاری برق یکی از مهم ترین فاکتورها رعایت نمودن فاصله افقی و عمودی نسبت به خطوط تراز کلید ها و پریز ها می باشد در واقع ما در نحوه نصب این ابزار باید به گونه ای قوطی گذاری را انجام دهیم که در مراحل بعد برای نصب کلید و پریز به مشکل برنخوریم ؛ در ابتدا قوطی کلید و پریزی که انتخاب می کنید باید از مواد با کیفیت بوده تا در نصب دچار شکستگی نشود ؛ هنگام نصب تابلو فیوز هم دقیت نمایید شما به 6 فیوز نیاز ندارید و انتخاب شما جعبه فیوز 8 تایی است تا به مشکل برنخورید ؛ در قوطی گذاری بر روی دیوار گچی باید قوطی را در خط تراز و لب به لب با دیوار گچ تراز کرد در این مرحله گچ را از استانبولی بر روی محل شیارها می زنند و با شاقول می توان تراز بودن را امتحان کرد پس از تراز کردن قوطی ها باید محکم کاری ان صورت گیرد در این مرحله توجه نمایید که گچکاری اضافی درون شیار و قوطی با کاردک برداشته شود .

ارتفاع استاندارد نصب کلید پریز برق :

ارتفاع کلیدهای روشنایی 1 متر و 10 سانتی متر الی 1 متر و 20 سانتی متر ؛ ارتفاع پریزها در آشپزخانه 60 الی 1متر و 20 سانتی متر ؛ ارتفاع پریز در حمام 1 متر و 20 سانتی متر و ارتفاع کلید کولر آبی و گازی 1 متر و 30 سانتی متر باشد .

پلی آمید چیست ؟
جعبه کلید برق

فروش قوطی برق نسوز

با تقویت و بهبود پی وی سی  آریا پلیمر سمنان بهترین جعبه کلید های برق را تولید و روانه بازار میکند . اگر نگران خطر حریق در اتصالات برق  ساختمان هستید   و در انتخاب و خرید جعبه کلید برق مطمئن دچار تردید شده اید محصولات آریا پلیمر سمنان میتواند گزینه خوبی برای انتخاب شما عزیزان باشد . تجربه 20 ساله این مجموعه در زمینه تولید لوله پی وی سی و اتصالات  ،  لوله خرطومی و جعبه کلید تمامی آزمون خطاهای لازم را پشت سر گذاشته و اکنون با محصولاتی کیفیت عالی  خط تولید و توزیع قوطی های کلید و پریز برق را  ادامه میدهد .

فروش  قوطی پریز بست 

پریز همیشه فشار بیشتری را نسبت به کلید برق تجربه میکند . کشیدن اتصال دو شاخه برق از پریز بسته به نوع پریز و فیتینگ آن کل فشار را به قوطی کلید انتقال میدهد . ازین جهت نیاز داریم که از نوعی جعبه پریز استفاده کنیم که هم از نظر مقاومت  کششی و هم ضربات جانبی مقاومت خوبی داشته باشد . برای خرید قوطی پریز بست با همان قوطی جعبه پریز محصولات آریا  پلیمر سمنان را تجربه کنید . همراه شما هستیم با کیفیتی بی نظیر و تولید عمده انواع جعبه قوطی پریز در ابعاد مختلف

 

فروش قوطی کلید  بست 

جعبه کلید یا همان قوطی کلید بست با متریال درجه یک توسط آریا پلیمر سمنان تولید و توزیع میشود . از بابت استقامت  و مقاومت به حرارت ، قوطی کلید های برق مستثنا نیست و باید از جنس با کیفیت این قوطی ها استفاده کرد . فرش عمده جعبه کلید برق با پشتوانه قوی تولید ، تحویل فوری ، تضمین کیفیت کالا ، قرارداد فروش رسمی  و ارسال به سرتاسر کشور به شرط کارشناسی انجام میشود . با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.