پی وی سی

قوطی کلید و پریز برق

قوطی کلید و پریز
جعبه کلید برق

کارخانه قوطی کلید  و پریز

آریا پلیمر سمنان تولید کننده اصلی انواع جعبه کلید برق یا همان قوطی کلید برق با کیفیت درجه یک در خدمت شماست  . چنانچه  در جستجوی کارخانه  اصلی تولید قوطی کلید  و پریز برق  میباشید به وبسایت ما خوش آمدید . کیفیت برتر قوطی برق نسوز و انواع جعبه کلیدهای پی وی سی pvc  را با ما تجربه کنید . همراه ما باشید با فروش قوطی کلیدهای نسوز ، قوطی کلید عمق دار ، قوطی های سبک و با دوام  از جنس pvc  در رنگ بندی های مختلف

دلیل استفاده از جعبه کلید پریز

از وسیله های مهم در سیم کشی ساختمان قوطی کلید بوده که در تعبیه و نصب پریز نقش مهمی دارد کلید و پریز ها از لحاظ ابعاد و ظاهر فنی در کشورهای مختلف دنیا با یکدیگر متفاوت می باشند این تفاوت ها در اصل استانداردهای مختلف کلید و پریز در دنیاست که این ابزار را از یکدیگرمتمایز می کند دلیل استفاده از قوطی کلید پریز این است که نقاط ابتدایی و انتهایی همه سیم های برق در درون ساختمان در درون کلید یا پریز بوده و برای اینکه سیم ها از گرد و غبار یا سیمان  مصون بمانند از این ابزار استفاده می کنند . آریا پلیمر سمنان تولید کننده اصلی لوله پی وی سی و اتصالات و جعبه های کلید پریز برق  میباشد . جهت خرید از تولیدی ما با شماره های تماس سایت در ارتباط باشید و یا با ما بمانید با : 

  • انواع قوطی کلید پریز
  • دلیل استفاده از قوطی کلید پریز چیست ؟
  • راهنمای انتخاب بهترین قوطی کلید پریز
خرید مستقیم لوله خرطومی از تولیدی
قوطی کلید و پریز

قوطی کلید عمق دار تولید آریا پلیمر

انواع قوطی کلید پریز

گفیت که از مهمترین دلیل استفاده از قوطی کلید پریز این است که به علت اینکه ابتدا و انتهای سیم های برق ساختمان درون این ابزار بوده سیم ها را از آسیب ناشی از گرد و غبار و سیمان حفظ می کند .

قوطی های کلیدهای قدیمی یا شاپوری :

این نوع ساخته شده از مواد درجه یک یا دو هستند جنس آنها پی وی سی بوده و بسیار مستحکم هستند ظاهر انها مربعی شکل همراه با چهار خروجی لوله ای است این نوع مناسب کادر گروهی نبوده و تنها به صورت تکی یا چند قوطی مجزا استفاده می شوند .

قوطی کلیدهای کناف :

این نوع انتهای گردی دارد و برای نصب دیوارهای پیش ساخته یا کناف کاربرد دارد .

قوطی کلیدهای گالوانیزه :

یکی از پر استفاده ترین قوطی کلیدهای برق نوع گالوانیزه یا فلزی است و وقتی گفته می شود توکار یعنی درون دیوار تعبیه می شود و رشته سیم ها و دیگر اجزا درون انها جای میگیرند این نوع عمر بالایی داشته و در برابر رطوبت , ضربه یا افزایش شدت جریان برق امنیت دارد .

خرید عمده لوله برق پی وی سی pvc

دلیل استفاده از قوطی کلید پریز چیست ؟

دلیل استفاده از قوطی کلید پریز تنها جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و مصالح ساختمانی به سیم ها و اجزای به کاررفته در دیوارها نیست ؛ استفاده از این ابزار موجب نظم بخشیدن به برق کشی و ارتقابخشیدن به کیفیت سیم کشی شده ؛ محافظت از سیم ها در برابر گرم شدن و سرد شدن دمای دیوار و عدم فشار به سیم ها شدههمچنین اینکه این ابزار بهترین انتخاب برای کیفیت و دوام برق کشی ساختمان می باشد یعنی اینکه هنگان کشیدن سیم از پریز به راحتی از دیوار جدا نمی شوند .

راهنمای انتخاب بهترین قوطی کلید پریز

  • بدنه مقاوم داشته باشد تا پس از نصب دچار شکستگی یا فرسودگی نشود .
  • از مواد با کیفیت تولید شده باشد زیرا برخی از مواد بازیافتی تولید می شوند و کیفیت پایین دارند .
  • انعطاف پذیر باشد .
  • در صورت داشتن گچ گیر با برامدگی ها بر روی سطح بیرونی عملکرد بهتری دارد .
  • در صورتی که محل ورود و خرج سیم برق به درون قوطی کلید پریز دارای درب پوش محافظ باشد هنگام نصب قوطی با گچ ورودی محصول مسدود نمی شود .

نحوه نصب قوطی کلید پریز

 ؛ در رابطه با قوطی گذاری برق یکی از مهم ترین فاکتورها رعایت نمودن فاصله افقی و عمودی نسبت به خطوط تراز کلید ها و پریز ها می باشد در واقع ما در نحوه نصب این ابزار باید به گونه ای قوطی گذاری را انجام دهیم که در مراحل بعد برای نصب کلید و پریز به مشکل برنخوریم ؛ در ابتدا قوطی کلید و پریزی که انتخاب می کنید باید از مواد با کیفیت بوده تا در نصب دچار شکستگی نشود ؛ هنگام نصب تابلو فیوز هم دقیت نمایید شما به 6 فیوز نیاز ندارید و انتخاب شما جعبه فیوز 8 تایی است تا به مشکل برنخورید ؛ در قوطی گذاری بر روی دیوار گچی باید قوطی را در خط تراز و لب به لب با دیوار گچ تراز کرد در این مرحله گچ را از استانبولی بر روی محل شیارها می زنند و با شاقول می توان تراز بودن را امتحان کرد پس از تراز کردن قوطی ها باید محکم کاری ان صورت گیرد در این مرحله توجه نمایید که گچکاری اضافی درون شیار و قوطی با کاردک برداشته شود .

ارتفاع استاندارد نصب کلید پریز برق :

ارتفاع کلیدهای روشنایی 1 متر و 10 سانتی متر الی 1 متر و 20 سانتی متر ؛ ارتفاع پریزها در آشپزخانه 60 الی 1متر و 20 سانتی متر ؛ ارتفاع پریز در حمام 1 متر و 20 سانتی متر و ارتفاع کلید کولر آبی و گازی 1 متر و 30 سانتی متر باشد .

پلی آمید چیست ؟
جعبه کلید برق

فروش قوطی برق نسوز

با تقویت و بهبود پی وی سی  آریا پلیمر سمنان بهترین جعبه کلید های برق را تولید و روانه بازار میکند . اگر نگران خطر حریق در اتصالات برق  ساختمان هستید   و در انتخاب و خرید جعبه کلید برق مطمئن دچار تردید شده اید محصولات آریا پلیمر سمنان میتواند گزینه خوبی برای انتخاب شما عزیزان باشد . تجربه 20 ساله این مجموعه در زمینه تولید لوله پی وی سی و اتصالات  ،  لوله خرطومی و جعبه کلید تمامی آزمون خطاهای لازم را پشت سر گذاشته و اکنون با محصولاتی کیفیت عالی  خط تولید و توزیع قوطی های کلید و پریز برق را  ادامه میدهد .

فروش  قوطی پریز بست 

پریز همیشه فشار بیشتری را نسبت به کلید برق تجربه میکند . کشیدن اتصال دو شاخه برق از پریز بسته به نوع پریز و فیتینگ آن کل فشار را به قوطی کلید انتقال میدهد . ازین جهت نیاز داریم که از نوعی جعبه پریز استفاده کنیم که هم از نظر مقاومت  کششی و هم ضربات جانبی مقاومت خوبی داشته باشد . برای خرید قوطی پریز بست با همان قوطی جعبه پریز محصولات آریا  پلیمر سمنان را تجربه کنید . همراه شما هستیم با کیفیتی بی نظیر و تولید عمده انواع جعبه قوطی پریز در ابعاد مختلف

 

فروش قوطی کلید  بست 

جعبه کلید یا همان قوطی کلید بست با متریال درجه یک توسط آریا پلیمر سمنان تولید و توزیع میشود . از بابت استقامت  و مقاومت به حرارت ، قوطی کلید های برق مستثنا نیست و باید از جنس با کیفیت این قوطی ها استفاده کرد . فرش عمده جعبه کلید برق با پشتوانه قوی تولید ، تحویل فوری ، تضمین کیفیت کالا ، قرارداد فروش رسمی  و ارسال به سرتاسر کشور به شرط کارشناسی انجام میشود . با ما در ارتباط باشید

قوطی کلید عمق دار

نوع پر کاربرد قوطی کلید ها قوطی عمق دار میباشد که در رنگ بندی های مختلف سفید ، زرد ، آبی ، سبز  ، قرمز و مشکی تولید میشوند .  خرید عمده قوطی های برق عمده را با ما تجربه کنید .

قوطی کلید برق نسوز

در مواردی چون جعبه کلید  و جعبه تقسیم ها  همیشه خطر ذوب شدن اتصالات  و حتی آتشسوزی وجود دارد . اخیرا آریا پلیمر خط تولید قوطی کلیدهای نسوز را راه اندازی کرده است  . قوطی هایی سبک ، نسوز و با رنگ نسکافه ای که مقاومت بی نظیری در برابر دمای بالا دارند . برای خرید عمده قوطی برق نسوز با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *